.

.

19 боја 12.5 mm мешан леб затворач тока облека, прибор трговија на големо деца копчиња scrapbooking копчиња,бесплатен превозот

19 боја 12.5 mm мешан леб затворач тока облека, прибор трговија на големо деца копчиња scrapbooking копчиња,бесплатен превозот

DEN 864.00
Количина на стоки


1. Ние ќе испрати да регистрирана адреса која се покажува во Aliexpress; 2. Ние не сноси никаква царина или данок; 3. Општо земено, достапните превозот методи е како следново : DHL, EMS, UPS-от, FEDEX, итн. Ние ќе се потрудиме да изберете повеќето разумни еден за вас. Ако сакате да наведете една, ве молиме да ни кажете во прв пат. 4. Ако имате било какви други прашања кои имаат потреба од наша помош, ве молиме ни e-mail и во секое време. Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. Ве МОЛИМЕ не двоумете се да контактирате со нас, ако сте задоволни со вашиот купи, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со вас. Ви благодариме!

Тип На Производ:
Копчиња
боја:
мешана боја
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Материјал:
Смола
Големина:
12.5mm
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
R

Тие исто така купуваат со овој производ