.

.

3Pcs/Pack 4Х5 Двор Еластична Само Лепило Не-Плетени Сплотена Завој Прст Завој Тендер Лента За Спорт Pretaction

3Pcs/Pack 4Х5 Двор Еластична Само Лепило Не-Плетени Сплотена Завој Прст Завој Тендер Лента За Спорт Pretaction

DEN 408.00
Количина на стоки


Спецификација : Материјал : nonwoven Големина : 10cm*4.5 м(4"*196.85") Боја : Светло зелена, небо сина, црвена, бела, сина, трева зелена, црна, жолта, виолетова, кожата, розова. Ве молиме да ни остават порака ако имаш било услов да се во боја. Функција 1.Nowoven материјал ,Удобно и мека 2.Одлична лесно да се солза од рака ,дури и деца . 3.Високо надградливоста 4.Високо водоотпорен,дише 5.Различни бои за да се изберат Соодветни 1.Може да се користи за прст 2.Може да се користи за рака 3.Може да се користи за глуждот 4.Може да се користи за заеднички 5.Може да се користи за различни делови на човечкото тело 100% точната големина 100% обезбедување на квалитет 100% во акции и испорака брзо Пакет, вклучувајќи : 3 Pcs завој Слики :

боја:
Сино, Кожа, Црвена, Бела, Жолта, Зелена
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
Elysaid
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
SU-WFBBD
Точка име :
Само Adherent Завој
Тип:
Спорт/Отворено/Хируршки Материјали
Својства :
Медицински Материјали & Додатоци
Функција:
Breatheable, само лепило и лесно солза
Употреба:
Козметички, заштита и третман
Примена:
Спорт/медицински/миленичиња
Материјал:
95% не-плетени+5% spandex
Големина:
100mm*4.5 м
клучен збор :
Кампување лов додаток
сертификација:
CE/ФДУ/ISO
R

Тие исто така купуваат со овој производ