.

.

(CM368)1 Двор Смола Кристал AB Кристал Applique Синџир-Свадба во Костим Трим Занает

(CM368)1 Двор Смола Кристал AB Кристал Applique Синџир-Свадба во Костим Трим Занает

DEN 479.52
Количина на стоки


Добредојдовте на нашиот магазин за рефус цел!!
Плаќање
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркард, Western union итн.
ако ви треба да се користи "други" плаќања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака по пари достигне.
Превозот
Пакет ќе бидат испратени во 5-7 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат, ве молиме да се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Шие-На
Материјал:
Стакло
Големина:
Width of the banding
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
CM368
Кристал квалитет:
На одделение кристал
боја:
сребро позлатен
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ