.

.

Mechanichal резервен дел за co2 laser гравирање машини Ниска Триење Плоштадот ролери Линеарно Движење Водич Железнички

Mechanichal резервен дел за co2 laser гравирање машини Ниска Триење Плоштадот ролери Линеарно Движење Водич Железнички

DEN 6720.00
Количина на стоки


Mechanichal резервен дел за co2 laser гравирање машини Ниска Триење Плоштадот ролери Линеарно Движење Водич Железнички
ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ :
Сите од нашите производи се сопствени направени должина производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или продажба на интернет за да се пресмета точната цена за објектите што треба.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со нашите производи или политики, ве молиме контактирајте со нас од страна на онлајн разговор или е-пошта. Ние ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа.
Превозот цена може да се разликуваат врз основа на вашиот вистински предмети потреби, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета испорака такса.
Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачи се одговорни за овие обвиненија, ние немаме контрола над она што данок на вашата земја обичај ќе наплаќаат, ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас а исто така ни остави 5 ѕвезди оценка. Исто така, ние ќе ве остават позитивен фидбек. Ви благодариме.
Клиентите на задоволително ниво е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција или сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да замине било повратни информации, ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. КОНТАКТ СО НАС НА :
Dongguan MJUNIT Прецизност Механички Co.,Ltd
Контакт : Март Ју
Тел : +86 180 2898 2881
QQ : 402333592
Skype : март.yu
Wechat : +86 180 2898 2881
Whatsapp : +86 180 2898 2881
Веб-страница : www.mjunit.com
Facebook : www.facebook.com/march.mjunit
Твитер : https : //twitter.com/MJUNITmarch
Instagram : www.instagram.com/mjunitmarchyu
Aliexpress : www.aliexpress.com/store/617865
Адреса : 1 Кат, Зграда Бр 23, Hua Ke Ченг, No. 2 Wan Дао Патот, Daojiao Таун, Dongguan Сити, Провинцијата Guangdong, Кина 523182

Водич Ширина или Дијаметар:
45*45mm
Број На Модел На:
MJUNIT W45
Бренд Име:
mjunit
Водич Должина:
R

Тие исто така купуваат со овој производ