.

.

НОВ Напад на Титан Лилјак Ракави Качулка Cosplay Костим Аниме периферните долго ален лилјак крило качулка Sup Легија

НОВ Напад на Титан Лилјак Ракави Качулка Cosplay Костим Аниме периферните долго ален лилјак крило качулка Sup Легија

DEN 393.00
DEN 446.40
-12 %
Количина на стоки


НОВ Напад на Титан Cosplay Костим Јакна Аниме периферните долго ален лилјак крило качулка Sup Легија
Материјал : 100% СОСЕМА НОВ бојата На сликата може да се погледне малку поинаква од реалните на производот, Нов Дизајн! Нов Стил! Светот Debuts!!!
Ние ќе испорака во рок од 48 часа по завршувањето на фондот префрлени на нашата сметка ! Ве молиме контактирајте со нас онлајн ако имате било какви прашања. Меки, удобни и евтини!
Пакет Содржина : 1 x Cosplay Hoody

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
wotogold
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Блузи
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
CH0032
Пол:
Унисекс
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Знаци:
напад на титан
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип:
напад на титан
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите
боја:
Зелена
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
R

Тие исто така купуваат со овој производ