.

.

10pcs NFC Налепница 41x25mm Правоаголник 13.56 MHz RFID Етикета 1k Контрола на Пристап ознака за NFC телефонот Андроид

10pcs NFC Налепница 41x25mm Правоаголник 13.56 MHz RFID Етикета 1k Контрола на Пристап ознака за NFC телефонот Андроид

DEN 408.96
Количина на стоки

98 /многу
20 парчиња / многу
20pc/многу бесплатен превозот rewritable лична карта T5577/T5567/T5557card 330bits 10 партиции не ID No.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас. друга земја 15-35 работни денови.
Детали За Производот :
10 компјутери/многу 13.88 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатен Превозот 100pcs 125 Khz RFID Близина лична Карта Keyfobs,Контрола на Пристап Картичка Rfid Таг Сина US$ 19.Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ). Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.39 /многу
100 парчиња / многу
20pcs RFID 125 KHz Запишување Преработи T5567 T5577 тенка картичка Близина картичка за Пристап US$ 12. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.56 MHz
Капацитет
1024 бајти EEPROM (768 слободни бајти е достапна)
Тестирани Прочитајте Опсег
0 - 50 mm
Мулти-Откривање
Yes
Големина
41x25mm (Правоаголник)
Материјал
Хартија
Техника
ФЛИП ЧИП АЛУМИНИУМ ГРАВИРАЊЕ
Боја
Бела
Димензии
Хартија (0. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна.1 mm)
Во внатрешноста на Хартија (0.56 MHz NFC Smart Tag/ RFID Етикета (со лепило)
ISO14443 A RFID 1k
Rewritable > 10.
Ве молиме имајте во предвид :
Оваа NFC ознака не може да се работи со следниве Телефон или Таблета :
Samsung Galaxy S4;
Nexus 4;
Nexus 10 Таблет;
Nokia Lumia 610;
RIM Општи;
Black Berry Општи
Спецификации
Етикета Вид
RFID 1 K
Оперативен Фреквенција
13.88 /многу
10 парчиња / многу
20pcs Анти Кражба Кредитна Картичка Заштитник Алуминиум RFID Блокирање на Безбедна Ракав Заштити вашите пари и ID на бесплатен превозот САД$ 11. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Политика на враќање : Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.000 пати
Оваа ознака може да работи со SUMSUNG Galaxy Nexus, Sony NFC на паметни телефони, и сите NFC от уред. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.1 mm)
Пломба (0.06 mm)
Влажни Лепак (0.56 MHz ISO14443 A
Плаќање политика Плаќање начин : Зачувам. на картичката 125 Khz US$ 12.88 /многу
20 парчиња / многу
100x празно CR80 ID ISO ПВЦ Кредитна Картичка Lo Co 1-3 Магнетна Лента PVC Картичка бесплатен превозот САД$ 21. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.1 mm)
Пакетот вклучува
10pcs/многу NFC Ознака Налепница, 41x25mm (Правоаголник), Празно(без печатење), RFID Smart Етикета, 13.
Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 бодови Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено.

Бренд Име:
YARONGTECH
Фреквенција:
13.56 MHz
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Контури:
Туѓо Картичка
Големина:
41x25mm
моќност:
Пасивни Картичка
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
Број На Модел На:
rfid 1k
Големина:
41x25mm
Име:
rfid налепница
Фреквенција:
13.56 mhz ознака
меморија:
1k ознака
nome:
nfc налепница
Примена:
контрола на пристап налепница
Употреба:
home security налепница
Обликот:
правоаголни налепница
Други:
rfid етикетата
R

Тие исто така купуваат со овој производ