.

.

Тибетската Стил Мушка Капи, Мешана Форма, Антички Сребрен, околу 8~20mm во дијаметар, 3~8мм дебели, дупка: 0.5~2mm.

Тибетската Стил Мушка Капи, Мешана Форма, Антички Сребрен, околу 8~20mm во дијаметар, 3~8мм дебели, дупка: 0.5~2mm.

DEN 1084.00
DEN 1548.96
-30 %
Количина на стоки

барел
Тибетската Стил Монистра, Капи, Мешана Форма, Антички Сребрен
околу 8~20mm во дијаметар, 3~8мм дебели, дупка : 0.5~2mm.
Мушка капи се користи за "рамка" монистра со металик боја и детали. Секое лежиште капа е конкавна да се одржи овална и круг монистра во нивните галење.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Тежина:
575g
Производ Карактеристики:
станот круг
Број На Модел На:
TIBE-MSMC004-КАКО
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Petal Стил:
Мулти-Petal
единица:
500g
Материјал:
Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ