.

.

SAP4820A БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 20A, всушност ! Производителот една фаза цврста состојба реле РБС-20A

SAP4820A БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 20A, всушност ! Производителот една фаза цврста состојба реле РБС-20A

DEN 576.48
Количина на стоки


Оптоварување напон : 40-480 VAC
Макс Оптоварување струја : 20 A
Изолација се обложуваат. Во & Out : ≥ 2000 VAC 1min
Изолација на случај : ≥ 2000 VAC 1min
Контрола на Напон : 90-280 VAC
Контрола на струјата : 6-25m A
Пресврт на напонот : ≤ 1.3 V
Off-членка на истекување : ≤ 3m A
Off-држава DV/dt : 300 V/нас
On или off time : 100ms
Frepuenty опсег : 47/63 Hz
Оперативен температура : -40~80

is_customized:
Yes
Заштита На Функција:
Епоксидна
Големина:
Subminiature
Употреба:
Заштитни
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Теорија:
цврста состојба реле
Број На Модел На:
SAP4820A
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ