.

.

Одговара За Ford Fiesta 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Година Хром Страна На Вратата Се Справи Со Бар Покрие Фати Трим Калапи Капа Калапи

Одговара За Ford Fiesta 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 Година Хром Страна На Вратата Се Справи Со Бар Покрие Фати Трим

DEN 514.00
DEN 767.52
-33 %
Количина на стоки

Како да се песна? Ние ќе им понуди на превозот број за вас, откако ќе го испрати предметот до вас. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад. Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други давачки.
Како да се Платат? 1. Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас одеднаш,ние ќе ви одговори што е можно поскоро откако ќе ја прочитате.местото на објектот на точната позиција внимателно,да го Залепите во часовникот,притиснете го за да се обезбеди добра адхезија. За Давачки и Царинење Трошоци Како што знаеме,царинските давачки и данок треба да се плаќа за секоја предмети ако објектот е отворен и се прегледуваат од страна на царината во вашата земја.ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа,така што може да биде најдобриот бонд сила. Не грижете се за ништо.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата wiht НИКАКВО оправдување ако овој објект е оштетен или скршен во превозот процес.
Добредојдовте на нашата продавница.) во aliexpress белешки дел, кога ќе се направи исплата. ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците.4 компјутери по поставите 2.ве молиме топлина на селотејп под точка за да се Зголеми stickiness ако имате топла фен за коса. Како да се врати? Ние прифаќаме да се врати оваа точка ако не ви се допаѓа тоа откако ќе го добие. Ако сакате да ни испратите друга адреса, ве молиме промени точна адреса во aliexpress пред да плаќаат. Можете исто така да ги пратите овој превозот број во Пост веб-сајтот на вашата земја по оваа точка ја остави кина царината. Ако не примите објект, или тоа е оштетените,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа. Имаме богата меѓународна трговија и превозот искуство.Чистење на површината на Инсталација позиција за да се осигурате дека таа е чиста и без масло, масти и восок и така натаму. Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (Големина,Боја, Пакети, Телефонски Број,итн. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата wiht НИКАКВО оправдување ако оваа ставка може да не се користи добро, но ве молиме да се опише детали зошто тоа не е се користи и со фото и видео прво. тогаш ние ќе направи како што ти рече.
Нашиот објект е 100% исто како опис. Како да ја испратите? Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем.професионален дизајн, трговија на големо за извоз. Ако тоа е тешко за вас да се добие плаќање од странство,можете да побарате од нас да навредуваат нова,а потоа ние ќе ви ги даде нов следење на број. Ако ви се најде, ако не можете да ги пратите овој превозот број во пост веб-сајтот на вашата земја, можеби поштата не испратите превозот информации на веб-сајт или тоа е одложен за да го испратите,но тоа се уште е на превозот сега. можете да ги пратите овој превозот број во 3-5 работни дена подоцна во Кина Пост веб-сајт.

Тип На Објект:
Хром Стил
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
FT-JNH09-LSG01
Автомобил модел:
За Ford Fiesta 2009-2016
Бренд Име:
muchkey
Специјални Функции:
Заштита
Модел Година:
2009-2016
Материјал:
ABS
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ