.

.

Kokutaku Tulpe 911 долго pips-out тенис на маса pingpong гума со сунѓер

Kokutaku Tulpe 911 долго pips-out тенис на маса pingpong гума со сунѓер

DEN 390.00
DEN 453.12
-14 %
Количина на стоки


ДОЛАРИ, 15.42
Kokutaku Tulpe 911 Долго Pips-Out Тенис на Маса Гума со Сунѓер
Јапонија Меѓународната пинг-понг институт за Истражување (KOKUTAKU) и Тијанџин TUTTLE компанија од кина имаат развиено и направи нови честички'arrengement и најновите структура на честички со знаат како рамките на пропишаната регулатива од Меѓународната пинг-понг Федерација (ITTF), со кој карактеристики на супер способност да се уништи против движењето на топката. При притискање и удирање назад топката, топката станува од гледа како пловечки или статусот на блескави и ако Јапонски тенка дното чип е атипичен, силен напад сила и defencing сила ќе бидат направени. Тоа стана омилен лилјак гума на играчот.
Спин : 12
Брзина : 11.5
Контрола : 13
Сунѓерот дебелина : 0.5 mm-1.0 mm
гума боја : црвена или црна

Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Бренд Име:
KOKUTAKU
Број На Модел На:
911
Гума:
Долго Мозолчиња Надвор
Контрола Средства:
само гума
Baseboard Слој Број:
само гума
дното:
само гума
Продавница број:
ZUHE00018
Сунѓерот Дебелина:
1.5 mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ