.

.

едб топење печки електрична топлина цевка,шприцоване машина/умре-кастинг машина, греење елемент,2500W резервен дел

едб топење печки електрична топлина цевка,шприцоване машина/умре-кастинг машина, греење елемент,2500W резервен дел

DEN 528.00
Количина на стоки


Нашата компанија е специјализирана во производство и продажба на различни типови на електрични елемент, заврши сорти, спецификации сеопфатна. Се инсистира на усвојување на високо квалитетни материјали дома и во странство, специјализирана во производство на бакар, алуминиум, титаниум, од нерѓосувачки челик материјал, како што се електрична топлина цевка, греење бар, топла плоча, индустриски посебни црни и бели порцелански електрична топлина цевка, кварц електрична топлина цевка, титаниум производи и индустриско-не-стандардни електрични топлинска цевка, широко се користи во индустријата за храна рерна, електрични апарати за домаќинство, и други машини и електронска опрема. Производ живот долг и стабилен квалитет. Исто така, може да се прилагоди во согласност со клиент побарувачка на различни спецификации, материјал. Има современа опрема за детекција, строг систем за управување со квалитет, фабрика производи се во согласност со JB4088-85 стандард, веќе преку CQC автентикација.
материјал : 304 од не ' рѓосувачки
моќност : 2500 W
напон : 220 V
цевка со дијаметар : 12 mm
главната примена : загревање на воздухот
забелешка : ако спецификација не вашата потреба,ве молиме контактирајте со нас.ние може да се направи според вашите потреби.
повратни информации
Почитувани купувачот, задоволството на клиентите е многу важно за нас.
& Доколку сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.
& Ако не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,само trut нас, и ние ќе го реши сите проблеми ,ве молиме да ни даде промена да растат со вас ,ние треба вашата помош .Ви благодариме повторно!
Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми!
~ ^ ^ ~
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад !!

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
tin2
Тип:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ