.

.

6 бои за Печатење 1000pcs 13.56 MHZ IC картичка, печатење на двете страни, 13.56 MHZ работна фреквенција ISO 14443A

6 бои за Печатење 1000pcs 13.56 MHZ IC картичка, печатење на двете страни, 13.56 MHZ работна фреквенција ISO 14443A

DEN 9120.00
DEN 9600.00
-5 %
Количина на стоки


Почитувани купувачи , ако имате било какви прашања, или не сме запознаени со овие производи , ве молиме контактирајте со продавачот пред ставање на налози .
Бидејќи таму ќе биде разлики во вид и слики , ако не се забелешка , што се испраќаат од страна на стандарден начин .
Answer : ___________________________ Note :
Оваа цел е обичај, ние ќе го следат потврда слика на одлуки.
Ако за купувачот е грешка, не ја прифати враќање и замена.
Промоции :
3000 или повеќе ( а print layout ) 0.25$
1000 0.28$
500 0.35$
Подолу 500 Единечна Цена 0.39$
Компанијата продадени сите карти за фабрика директни цена , средината без било средно синџир . Оптимизација на клиент односи со производители директно . Им помогне на купувачите бараат поголема корист !
За Враќа : Ако купувачот купи бела карта и сфатив дека бела картичка не е достапна, може да не одговараат на чип . Директно може да се врати за мене , поштенски од страна на купувачот.
Ако купувачот купи печатени картичка зборови. Овој дел картичка може да не бидат вратени. Купи ве Молиме имајте во предвид !
Нашите цени се базирани врз цена на производителот да го продаде, ве молиме не се преземат некои високи имитација чип или правиме компромиси и ние во однос на цената на картичката . Она што ние го правиме е интегритет и углед.
Компанијата ветува : IC картички, лични карти и други картички со доволно материјал не содржи натриум, калиум phthalate и други штетни материи ! Чипови, чип купувачи она што е потребно за да испратите одредено чип , за да не ги мами злоупотреба во доволен број . Сите картички се една година гаранција .
Чип : S50 На Унодц
Оперативен фреквенција : 13.56 MHZ
Комуникација брзина : 106 Kboud
Читање растојание : 2.5-10 CM
Читање време : 1-2 MS
За задржување на податоци : > 10 години
Спецификација : 0.87 X85.5 X54/MM
Материјали за пакување : ПВЦ, ПЕТ, 0.13 монети
Пакување процес : автоматско ултразвучно растенијата линии / Автоматско Заварување
Производство на стандардите : ISO 14443, ISO 10536
Апликации : Медицински / enterprise / кампусот картичка, автобуска карта, автопат такси, паркинг, заедница на управување, итн.
Оваа печатење на лична карта :

Фреквенција:
13.56 MHz
Бренд Име:
ZOCORFID
Чип Капацитет:
1K
моќност:
Пасивни Картичка
Прочитајте Опсег:
5-10cm
Големина:
85X54mm
Контури:
ISO Картичка
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Број На Модел На:
F1108
боја:
Бела
Големина:
85X54.5MM
чипови:
FM1108
писател:
13.56 MHz
Фреквенција:
13.56 MHz
R

Тие исто така купуваат со овој производ