.

.

LED Кристал Lotus Таванот Светлина Флеш Светилка Главниот Шарени Затворен Осветлување Aisle коридор Ресторан Дома Luminaire

LED Кристал Lotus Таванот Светлина Флеш Светилка Главниот Шарени Затворен Осветлување Aisle коридор Ресторан Дома Luminaire

DEN 816.00
DEN 1631.04
-50 %
Количина на стоки


LED Кристал Lotus Таванот Светлина Флеш Светилка Главниот Топла Светлина Шарени Светлина Затворен Осветлување Aisle Осветлување коридор Ресторан Безбедно и лесно да се соберат & заштеда на Енергија и еколошки
Две Прекрасни Светло бои : топла светлина како главна светлина, шарени светлина како помошни светлина
Примена : коридор, бојадисана, passageway, спална соба, изложбена сала, балкон, ходникот,hotel соба
Карактеристики : Големина : 20cm*20cm*8cm / 7.9" * 7.9" * 3.1" Стил : едноставни и стилски
Напон : 85-240 V
боја : бела
Извор на светлина моќ : 3 W
Извор на светлина : LED светло(вклучуваат)
Светилки база : E27
Абажур материјал : кристално
Тип на прекинувач : притиснете го копчето за префрлување
Пакет :
1 * Кристално Таванот Светилка (извор на светлина вклучени)
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
светилка, таванот светла, luminaria, luminaire, led таванот светлина, lampen, светло, сјај, abajur, lampe, led таванот светла, таванот светилка, таванот светлина, plafondlamp, led светла, за дома, светилки за дневна соба, led, дома осветлување, модерен таванот светлина, светла, таванот светла за дневна соба, осветлување, lustres, plafonnier, lamparas

Тип На Објект:
таванот светла
Заврши:
Бранеа Никел
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Е Светилки Вклучени:
No
Тело Материјал:
Кристал,Ironware + Акрилик
сертификација:
ГШ,CCC,CE
База Тип:
E27
Стил:
Современа
Бренд Име:
Heyberliene
Напон:
90-260V
Осветлување Област:
15-30square метри
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Карактеристики:
led таванот светлина, lampen, светло, сјај
Техника:
Жица Цртање Виси
Материјал:
Смола
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
6 години
Употреба:
За итни случаи
Број На Модел На:
светилка, таванот светла, luminaria, luminaire
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
> 20
Dropshipping:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Сцени:
Спална соба, Дневна соба, ресторан, Јадење бар
Напон:
90-260v
Извор На Светлина:
LED Светилки
Не светилки вклучени:
Yes
Температура на бојата:
топло/бело/боја
Големина:
дијаметар 30CM
Стил:
светилка, таванот светла, luminaria, luminaire
Функција:
led таванот светлина, lampen, светло, сјај
R

Тие исто така купуваат со овој производ