.

.

Еден Начин на Воздухот Оперативни Проток Контрола Вентил G1/8 РЕ-01

Еден Начин на Воздухот Оперативни Проток Контрола Вентил G1/8 РЕ-01

DEN 2064.00
Количина на стоки

Еден Начин на Воздухот Оперативни Проток Контрола Вентил G1/8" РЕ-01
Име на производ Проток Контрола Вентил Модел РЕ-01 Проток Насока на Еден Начин Позиција Две Позиција Работен медиум Воздух Заеднички Цевка Понесе Големина G 1/8" Навој Дијаметар 9mm/0.35" Работен притисок 0~0.95 Mpa Работна температура 0~60 o C Вкупната Големина 4.2 x 2 x 4.3 cm/1.7" x 0.8" x 1.7" (L*W*H) Материјал Метална Боја Црна Нето Тежина 67g Пакет Содржина 1 x Проток Контрола Вентил

Тип:
Вентили
R

Тие исто така купуваат со овој производ