.

.

Mini. Микро JST 2.0 mm Т-1 6-Пински Конектор w/.Жица x 10 сетови.6pin 2.0 mm

Mini. Микро JST 2.0 mm Т-1 6-Пински Конектор w/.Жица x 10 сетови.6pin 2.0 mm

DEN 268.80
Количина на стоки


ОПИС - 2.0 6-Пински Машки Конектор приклучок w/. Жица x 10 компјутери - 2.0 6-Пински Женски Конектор приклучок x 10 компјутери - Кабел Должина : 200mm - Кабел 26 AWG

Бренд Име:
QNTSQ
Големина:
200mm
Тип На Објект:
Кабли
Број На Модел На:
6pin 2.0 mm
6 - Pin Порта:
2.0 mm
Должина на кабел:
200mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ