.

.

Трговија на големо - 200pcs Бела пишува или чита 2750OE / Празно Hico Магнетна Лента Картичка, HiCo картичка ,1,2,3 песна

Трговија на големо - 200pcs Бела пишува или чита 2750OE / Празно Hico Магнетна Лента Картичка, HiCo картичка ,1,2,3 песна

DEN 720.00
Количина на стоки

Оваа цел е бела картичка 200pcs. ако ви треба pritting, pleace поврзете продавачот. Answer : ___________________________ Note : 1. Дали знаете за вашата земја царинска политика? 2. Ако вратени или уништени, бидејќи на царинење не е успешна, не се вратат сите пари! Објектот спецификите на Технологијата Тип : Магнетна Лента големина на : 85.5*54*0.76 мм Опис Име на Производ : Print / Празно Hico Магнетна Лента Картичка, CR80 30mil Hi Co картичка Точка Законик : 141286113 Категорија : Контрола на Пристап Картичка Додади во Омилени Категории Краток Опис : Print / Празно Hico Магнетна Лента Картичка, CR80 30mil Hi Co картичка Количина : 1 многу (5000 Парче / многу) Пакет Големина : 22.5 * 9.3 * 6.0 ( cm ) Бруто Тежина/Пакет : 30.0 ( kg ) Карактеристики на Производот : Стандардна големина картичка : 86mm(Ширина) x 54mm(Висина) x 760 micron / 30mil (Дебела).(исто ISO стандарди, како кредитна картичка). Ние може да направи било големина според вашите барања. CR80 (стандардна дебелина како кредитна картичка) е 0.76 mm . Други дебелина исто така е достапен. За пример. 0.18 мм, 0.38 мм, 0.64 mm... Полна боја процес на една или на двете страни. Дупка удирање - слот, круг, различни големини и облици се достапни. Секвенцијален нумерирање или физичко лице сериски нумерирање со обезбедена база на податоци. Потпис и обичај потпис панели се достапни Нула-off шалче панели за специјални промоции и натпревари. Hi-Co или Lo-Ко Магнетна лента кодирање на песни 1, 2, или 3. Бар кодирање во повеќе формати на располагање. Повеќе завршува како Мат, Замрзнатото или УВ обложена. Бела акции ПВЦ, Јасно, или Матирано Јасно. Фолија Печат во злато или сребро за брилијантен атракција. Металик бои во злато или сребро за пенливи изглед. Ако треба Hi-ко writher : 2,3 песна($89.00) Ако треба 1,2,3 tarck Hico писател(М-SR606) : $299.00 Ако треба Data collector : $299.00
Драги пријатели!
Ако не сте сигурни дека ќе го разбере употребата на карактеристики на производот, ве молиме контактирајте со продавачот пред ставање на ред,
Ние ќе го направите вистинскиот избор.
Политика На Враќање :
1, ако не сте задоволни со квалитетот на стоката или неисправни, ставка мора да се врати во рок од 5 дена точно како оригинална состојба.
2, купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот.
3, Ние ќе резервни без напор да ви помогне да се справи со царината. W ние имаме право да се одбие враќање на парите или замена ако купувачот одбие да го потпише или да плаќаат даноци.
Повратни информации :
1, ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Вашата поддршка и доверба се многу важни за нас.
2, ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и да неутрален или негативен фидбек. За да бидете сигурни, ние ќе направиме се во наша моќ за да им помогне да ги реши сите проблеми
Драги пријатели, ние сме превозот на товар,
Кина Пост
Или САД E-пакет
Затоа што на овој производ, со батерија, ние може да го промени начинот на логистика, спогодба со време можете да изберете.
Ако ви треба други express, тоа ќе ја зголеми цената на шопинг

Чип Вид:
Магнетна Лента Картичка
Контури:
ISO Картичка
Број На Модел На:
Hic2750
моќност:
Пасивни Картичка
Големина:
85X54mm
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Чип Капацитет:
256
Фреквенција:
NO
Големина:
85X54X0.76mm
боја:
Бела
R

Тие исто така купуваат со овој производ