.

.

НОВИ 100pcs за Еднократна употреба Тетоважа Игли се Меша Игли 10 Големини 3RL 5RL 7RL 9RL 3RS 5RS 7RS 9RS 5F 7M1 Бесплатен Превозот

НОВИ 100pcs за Еднократна употреба Тетоважа Игли се Меша Игли 10 Големини 3RL 5RL 7RL 9RL 3RS 5RS 7RS 9RS 5F 7M1 Бесплатен Превозот

DEN 638.00
DEN 671.52
-5 %
Количина на стоки


НОВИ 100pcs за Еднократна употреба Тетоважа Игли се Меша Игли 10 Големини
3 RL 5 RL 7 RL 9 RL 3 RS 5 RS 7 RS 9 RS 5 F 7 M1 Бесплатен Превозот
ondition : Brand New
Количина : 10pcs вкупно 10 големини, 10pcs по големина
Големина на игла : 3 RL, 5 RL, 7 RL, 9 RL, 3 RS, 5 RS, 7 RS, 9 RS, 5 F, 7 M1
Пред-sterilized со Етилен Оксид (E. O.) гас и Поединечно блистер спакувани.
Големина, sterilized датум и истекот на рокот означен на секој пакет.
Произведен да CE, ISO & EN спецификации.
Стандардна должина на циклусот барови за да ги собере сите машини & цевки
Игла Бар должина : 4.75"
Игла Совет должина : 1.2"
Бар дијаметар : 0.061"
Answer : ___________________________ Note : Фотографијата е прикажано можеби се од различна големина, ве молиме прочитајте спецификација за големината сте купување. Ако сте дистрибутер, имаме најдобрите трговија на големо цена за вас.
Пакетот Вклучува :
10pcs - 3 RL
10pcs - 5 RL
10pcs - 7 RL
10pcs - 9 RL
10pcs - 3 RS
10pcs - 5 RS
10pcs - 7 RS
10pcs - 9 RS
10pcs - 5 F Рамен
10pcs - 7 M1 Маг

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
TN-Mix1
Бренд Име:
Ybeauty
Пакет Големина:
100pcs/lot
Материјал:
316L медицински нерѓосувачки челик
Тежина:
300g
Состојба:
Бренд Нови
Игла бар должина:
4.75
Игла совет должина:
1.2
Игла бар дијаметар:
0.061
Име:
микс тетоважа игли
R

Тие исто така купуваат со овој производ