.

.

RATCHET ТЕРМИНАЛ CRIMPING АЛАТКИ За Изолирани терминали и задник конектори 0.5-6mm2 АП-03D

RATCHET ТЕРМИНАЛ CRIMPING АЛАТКИ За Изолирани терминали и задник конектори 0.5-6mm2 АП-03D

DEN 344.16
Количина на стоки


АП-03 D RATCHET ТЕРМИНАЛ CRIMPING АЛАТКИ За Изолирани терминали и задник конектори 0.5-6mm2
Crimping Опсег : 0.5-6mm2
1 Име на Производ : АП-03 D пред-изолирани терминал crimping алатки
-
2 Точка Бр : АП-03 D
-
3 Материјал : Јаглероден Челик
-
4 Примена Предмет : Изолирани Терминали
-
5 Crimping Опсег : 0.5-6mm2
-
6 AWG : 20-10
-
7 Должина : 250mm
-
8 Тежина : 0.65 KG

is_customized:
Yes
Примена:
Crimping
Бренд Име:
ЛСД
Материјал:
Јаглероден Челик
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
АП-03D
Тип:
Рамен Нос
R

Тие исто така купуваат со овој производ