.

.

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм вашата дланка на Фауима

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм вашата дланка на Фауима

DEN 216.00
Количина на стоки


Реден Број : 10pcs/многу
Предмет БР. : 000002
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : Анти БРОНЗА
Објектот Големина : 24*35mm(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Beadalon
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
000002
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Вашата дланка
Количина:
10pcs
Големина:
24*35MM
боја:
Анти Бронза
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ