.

.

АВТО КОЛАТА СЕРПЕНТИНА 90919-02239 90080-19019 90919-T2002 90080-19015 90919-02262 GN10314 За TOYOTA е корола 1.6 VVTI 2003-2006

АВТО КОЛАТА СЕРПЕНТИНА 90919-02239 90080-19019 90919-T2002 90080-19015 90919-02262 GN10314 За TOYOTA е корола 1.6 VVTI 2003-2006

DEN 3615.00
DEN 3887.52
-7 %
Количина на стоки

1.Материјалот за enamelled жица, главно, се користи ELEKIRISOLA на Германија . 2.На ги и своите пластични главно користи BASF на Германија. 3.Смола, главно се користи HUNTSMAN на Германија . 4.Електронски елемент главно се користи производ направен од ST Microelectronics ;Увезени sintered легура главно 5.На напон,струја ,енергија и inductance на производот имаат положено DIN тест. 6.Производот е положена(125 °C) и ниска (-40 °C) температура наизменични стареење тест за 100h
Модел на Моторот Година ЗА TOYOTA е корола (_E11_) (1997/04 - 2002/06) ЗА TOYOTA е корола Liftback (_E11_) (1997/04 - 2002/01) ЗА TOYOTA е корола Компактен (_E11_) (1997/04 - 2002/01) ЗА TOYOTA AVENSIS (_T22_) (1997/09 - 2003/02) ЗА TOYOTA AVENSIS Станица Вагон (_T22_) (1997/09 - 2003/02) ЗА TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_) (1997/09 - 2003/02) ЗА TOYOTA е корола Вагон (__E11_) (1997/04 - 2001/10) ЗА ТОЈОТА CELICA (ZZT23_) (1999/08 - 2005/09) ЗА TOYOTA, Г-дин 2 III (ZZW3_) (1999/10 - 2007/06) ЗА TOYOTA RAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) (2000/06 - 2005/11) ЗА TOYOTA е корола (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) (2001/11 - 2007/02) ЗА TOYOTA е корола Салон (_E12 J_, _E12 T_) (2001/03 - 2008/03) ЗА TOYOTA е корола Имот (_E12 J_, _E12 T_) (2001/12 - 2007/02) ЗА TOYOTA Verso е корола (ZDE12_, CDE12_) (2001/09 - 2004/05) ЗА TOYOTA AVENSIS Салон (T25) (2003/04 - 2008/11) ЗА TOYOTA AVENSIS Имот (T25) (2003/04 - 2008/11) ЗА TOYOTA AVENSIS (T25_) (2003/04 - 2008/11) ЗА TOYOTA Verso е корола (ZER_, ZZE12_, R1_) (2004/03 - 2009/04) ЗА TOYOTA AYGO (WNB1_, KGB1_) (2005/02 - /) ЗА TOYOTA YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) (2005/08 - /) ЗА TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) (2006/10 - /) ЗА TOYOTA САКААТ MPV (ZNE1_, ANE1_) (2003/01 - 2009/03) ЗА TOYOTA е корола Салон (E15_) (2006/11 - /) ЗА ТОЈОТА VIOS/YARIS Салон (ZSP9_, NCP9_) (2007/08 - /) ЗА TOYOTA YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) (2010/12 - /)
Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика
1- ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис . И во однос на ДЕЛ NO (не), можете да проверите вашиот стар еден , и ќе видите некои броеви или букви на вашиот стар објект тело .
2 - ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална Слика е иста како нашата , бидејќи ние ќе ви покаже секоја страна на prodducts .
Квалитет И Гаранција
Сите наши производи се извори директно од нашиот спектар на одобрени фабрики , кои ние ги користиме за снабдување со некои од водечките автомобилски делови добавувачи во Европа и Америка, и со ISO-TS16949 сертификат . И сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена .
Политика & Се Враќа
Ние ќе го прифати враќа за наплата или размена ако тие се користи или скршени, купувачот плати враќање поштарина. Доколку дел е погрешна и замена ќе бидат испратени по враќањето и тестирање на стариот единица.
Купување на 10 или повеќе ?
Прашајте нè за рефус попусти .
Превозот Начини Како Подолу ;

Осветленост Дел Број:
GN10314 9008019015 90080-19015 90919T2002 90919-T2002
Материјал:
9091902239 90919-02239 9091902262 90919-02262
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Производителот Дел Број:
9008019019 90080-19019 GN10314-12B1 5DA 749 475-891
Тип:
Затворена Магнетно
Палење Тип:
Посебна Палење
Бренд Име:
ICIFAUTO
Дел No 1:
9091902239 / 90919 02239 /90919-02239
ДЕЛ 2 НЕ:
9008019015 / 90080 19015 / 90080-19015
ДЕЛ NO 3:
9091902262 / 90919 02262 / 90919-02262
ДЕЛ БР 4:
90919T2002 / 90919 T2002 / 90919-T2002
ДЕЛ НЕМА 5:
9008019019 / 90080 19019 / 90080-19019
ДЕЛ NO 6:
F005X11783 / С 005 X11 783
ДЕЛ НЕМА 7:
GN1031412B1 / GN10314-12B1
ДЕЛ НЕ 8:
GN10314
ДЕЛ NO 9:
5DA749475891 / 5DA 749 475-891
R

Тие исто така купуваат со овој производ