.

.

Кавер-3D Лист Лов Poncho Маскирна Облека Кампување Birdwatching Дише Ghillie Одговараат за Хантер

Кавер-3D Лист Лов Poncho Маскирна Облека Кампување Birdwatching Дише Ghillie Одговараат за Хантер

DEN 1073.00
DEN 1511.04
-29 %
Количина на стоки


Кавер-3 D Лист Лов Poncho Маскирна Облека Кампување Birdwatching Дише Ghillie Одговараат на
Спецификација : Модел : CS-Poncho Предмет Тип : Маскирна Лов Poncho Боја : Џунглата, Bluestone Шема : 3 D Остава Материјал : Синтетички Влакна Големина : Слободен Големина (113cmx133cm) Маскирани : Да Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Апликација : Лов, Птица-гледање, Воена Тактичка Обука, Макбаскет, Борба, Воздух мека Пакет : 1x Маскирна Лист Poncho Место на Потекло : Кина (Копно) Функција : 1. Тежок е само 0.35 кг, Многу мала тежина, маскирани 2. 3 D дише лов облека 3. Mildew отпорни, отпорни на влага

Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
WALLY НЕБОТО
Материјал:
Полиестер
Модел:
КС-Poncho
Тип На Објект:
Маскирна Лов Poncho
боја:
Џунгла, Bluestone
Шема:
3D Остава
Материјал:
Синтетички Влакна
Големина:
Free Size (113cmx133cm)
Маскирани:
Yes
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Функција:
Лесни, Дише, Mildew Отпорни, Отпорни На Влага
Примена:
Лов, Птица-гледање, Воена Тактичка Обука, Макбаскет, Борба,
R

Тие исто така купуваат со овој производ