.

.

Carraton ESCH8049 Трендовски Чисто Сребро 925 Обрачот Huggie Обетки со ААА Кубни Zirconias

Carraton ESCH8049 Трендовски Чисто Сребро 925 Обрачот Huggie Обетки со ААА Кубни Zirconias

DEN 388.00
DEN 450.72
-14 %
Количина на стоки


Carraton ESCH8049
Тренди Чисто Сребро 925 Обрачот Huggie Обетки со ААА Кубни Zirconias
Материјал : 925 sterling silver
Позлата : Родиум
Камен : ААА циркони
Тежина : 2.7 g
Превозот
1).Нарачки под US$5.00 пратката зема превозникот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Ако сакате други превозникот, ќе мора да плаќаат товарни рамнотежа.
Ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
2).Нарачки над НАС$5.00 пратката бесплатно со Aliexpress Стандард на Превозот.
3).Нарачки над НАС$150.00 ќе добиете нашиот бесплатен превозот со DHL или Fedex.

Бренд Име:
KALETINE
Број На Модел На:
ESCH8049
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
2.7g
Камен:
ААА Циркони
Метал Печат:
925
R

Тие исто така купуваат со овој производ