.

.

А+184x104mm Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 инчен IRBIS ХИТ TZHIT / Irbis TZ45 / TZ46 / TZ50 Таблета

А+184x104mm Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 инчен IRBIS ХИТ TZHIT / Irbis TZ45 / TZ46 / TZ50 Таблета

DEN 291.84
Количина на стоки

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Пакет вклучувајќи : 1 PCS/многу X Калено Стакло само
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз , ние ќе го пријават како "ПОДАРОК", или "Примерок"со помала вредност. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Функција Анти-нула Анти-рефлекс Анти-статички Dustproof Одлична photopermeability
Спецификација Примарна функција : Материјал : Напредни СТАКЛО Ригидност : 9 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентна Калено Стакло Тежина : 184*104mm
Ве молиме имајте во предвид : Ако стаклото се скршени кога ќе се примени на пратката, 99% е прекината од страна на испраќачот процес. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
А+184x104mm Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 инчен IRBIS ХИТ TZHIT / Irbis TZ45 / TZ46 / TZ50 Таблета
1. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната цена на producnt и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ве молиме имајте скршени пакет да се жалат кај нас
Ве молиме исто така, проверете ако имате вештина да се инсталира оваа калено стакло. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Употреба:
PDA
Бренд Име:
BOWVER Eparts Надворешна Трговија
Карактеристики:
Нула Доказ
Материјал:
калено стакло
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
за IRBIS ХИТ TZHIT / Irbis TZ45 / TZ46 / TZ50 3G
Количина:
1 пакет
кодот:
за IRBIS ХИТ TZHIT / Irbis TZ45 / TZ46 / TZ50 3G
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ