.

.

1pcs Велосипед Велосипед Метал Пневматик Pry Бар Челик Гуми Лост Настроената Поправка Алатка Пневматик расклопување алатка Велосипед одржување алатка

1pcs Велосипед Велосипед Метал Пневматик Pry Бар Челик Гуми Лост Настроената Поправка Алатка Пневматик расклопување алатка Велосипед

DEN 99.00
DEN 110.40
-10 %
Количина на стоки

Велосипед Велосипед Метал Пневматик Pry Бар Челик Гуми Лост Настроената Поправка Алатка Соодветна за сите модели на велосипед Лесно да се носат и лесен за употреба. Димензии : Должина е околу 12 CM, Дебелината е за 0.5 CM. Материјал : Челик Боја : Сребро Пакет вклучуваат : 1x Гуми Pry Бар
нерѓосувачки челик држела алатки

Бренд Име:
ZERGLBR
Тип:
Алатка Колекции
R

Тие исто така купуваат со овој производ