.

.

100pcs/многу RFID Копче Fobs 13.56 MHz Близина ABS IC Ознаки за NFC 1k Ознака Пристап Контролер

100pcs/многу RFID Копче Fobs 13.56 MHz Близина ABS IC Ознаки за NFC 1k Ознака Пристап Контролер

DEN 1223.52
Количина на стоки


1. Плаќање начин : Зачувам.
2. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши.
3. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.
4. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна.
За превозот :
1. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
2. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД.Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ). друга земја 15-35 работни денови.
3. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас.
4. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Политика на враќање :
1. Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство.
2. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот.
3. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок.
4. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации :
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати
2. Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.
UID Променливи RFID 1 K keyfobs 13.56 MHZ блок сектор 0 нула rewriteable US$ 19.86 /парче
Епоксидна NFC Копче ознаки NTAG203 универзална ознаки за NFC 13.56 MHZ бесплатен превозот САД$ 10.79 /многу
парчиња / многу
13.56 MHZ ISO14443 A s50 на унодц RFID Хривнија 1 K Силикони Wristband x 10pieces Црвена Сина US$ 18.88 /многу
парчиња / многу
USB Близина RFID Smart М1 IC Card Reader 13.56 MHZ со 8 D10 H Формат За ISO14443 Картички+5 PCS М1 Картичка US$ 16.88 /парче
СМАРТ картичка 13.56 Mhz ISO14443 A 1k s50 на унодц компатибилен со NFC телефонот бесплатен превозот 10pcs/многу US$ 6.69 /многу
парчиња / многу
NFC СМАРТ картичка ISO14443 A Fudan F08 s50 на унодц 13.56 MHz RFID таг транспарентен монети US$ 7.98 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу RFID круг NFC налепница, 26mm 1k s50 на унодц ознака 13.56 MHZ За Blackberry, HTC, Nokia US$ 28.12 /многу
парчиња / многу
NFC ознака ntag203 налепница компатибилен со сите NFC android телефон,преформатирани NDEF Форум type2 unversal NFC ознака 1000pcs/многу US$ 249.00 /многу
парчиња / многу

Големина:
style 3
Чип Капацитет:
1k
Бренд Име:
YARONGTECH
Фреквенција:
13.56 MHz
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
Број На Модел На:
rfid таг
боја:
во сини и црвени
Фреквенција:
13.56 mhz ознака
Пердув:
водоотпорен ознака
Примена:
контрола на пристап ознака
Употреба:
home security
други употреба:
nfc ознака
Материјал:
ABS ознака
R

Тие исто така купуваат со овој производ