.

.

10pcs црвено 13.56 MHZ Класичен 1K ABS ISO14443A IC Копче Fobs Контрола на Пристап Keychain RFID Smart Картичка Ознака

10pcs црвено 13.56 MHZ Класичен 1K ABS ISO14443A IC Копче Fobs Контрола на Пристап Keychain RFID Smart Картичка Ознака

DEN 136.00
DEN 143.52
-5 %
Количина на стоки


Оваа цел
10pcs црвено 13.56 MHZ keyfobs
Опис на време присуство keyfobs ознака :
.Материјал : пластика
.Димензија : 3Х3.1cm
.Одговор на фреквенција : 13.56 MHZ
.Чип тип : F1108(Компатибилен со s50 на унодц)
.Операција Температура : -40°C до 85°C
.Водоотпорен : P68
.Примена предмет : јавен превоз, паркинг, ЛИЧНА идентификација, присуство систем, цените, картичка за плаќање, производ на логото, итн.
Функција за контрола на пристап на копчето rfid таг :
Отпорен на вода
Секој доаѓа со Клучните прстен вклучени.
Компатибилен со сите RFID читач за да се добие пристап

Чип Капацитет:
1K
Бренд Име:
ZOCORFID
Големина:
3cm
Фреквенција:
13.56 MHz
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Број На Модел На:
F1108
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
Прочитајте Опсег:
0-5cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ