.

.

Порцелански Cloakroom Круг Миење Слив Lavabo Контра врвот Потоне Бродот Бања Уметност Миење Сад JY123

Порцелански Cloakroom Круг Миење Слив Lavabo Контра врвот Потоне Бродот Бања Уметност Миење Сад JY123

DEN 13104.00
Количина на стоки

Објектот спецификите Посебна Апликација : Шампон Тоне Тапа Планината : Една Дупка Тип : Countertop Тоне Бренд Име : jingyan Материјал : Керамички Слив Облик : Тркалезна капацитет на вода : 12l слив материјал : керамички Боја : види phot Опис на Производот Производот конкретните : Modle : DN586 Големина : 400mm*240mm*150mm Материјал : Керамички Вид : Користење на countertop слив /тоне само
Слики :
Внимание Ве Молиме :
1. Сите цени се прикажани погоре се не се вклучени чешми /црева /drainer.
2.Овој стил 's е MOQ 1 buc .
Плаќање :
• Ние го прифаќаме Alipay или WESTERN UNION /T/T .Така ние можеме да брод на вашиот предмет ПОБРЗО.
Политика на враќање & Feed врати
1.Пред поставена цел ве молиме да ги прочитате сите опис внимателно, Tks
2.Било неисправни објект вашите примени која сакате да се вратите
или размена, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе го организира замена или рефундирање
за неисправни објект.
3.Купувачот е задолжено за враќање на превозот надомест.
4.За стоки квалитет, имаме многу строги КК систем и добра
квалификувани работници,, така што не треба се грижите за квалитетот. Се разбира, ние сме
ветувањето за замена или рефундирање за вашиот било причина.
5.ПЕТ ѕвездички ПОЗИТИВНИ повратни информации за да се остави за нас е многу
важно, па се надевам дека ќе не напушти било НЕУТРАЛНИ или НЕГАТИВНИ повратни информации пред
комуникација со нас. Се надевам дека имаат добра соработка со сите наши купувачи.
Пратката & услови
1.Ние брод објекти ширум светот откако на вашата исплата е расчисти .
2.Обично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена
по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако плаќање примени
пред 17 : 00 часот секој ден.
3.Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Парцела или видете frieght. Обично времето за испорака е 15~35 работни дена.
4.Ние брод според адреса од што се предвидени, Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е вистинскиот.
5.Ние не бродот за да PO BOX адреса
6.Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира како транзит време варира.
7.Купувачот треба да се провери објект кога се предаде. Ве молиме дозволете ни да знам дали стоката на оштетените во рок од 3 дневна Тогаш ние ќе истрага за ова во време и ви даваат замена или враќање на средствата .
8.Купувачот е одговорен за врати пратката и царински давачки кога предмети држете го вашиот царината, Тоа е обично се јавува на Царинење кога предмети цена над $100.Царинската
Царинење на плаќање на дестинации port се сите биде купувачи.
Однапред ви благодариме!

Бренд Име:
tuboom
Посебна Апликација:
Шампон Тоне
Тип:
Countertop Тоне
Број На Модел На:
gewrg123
Обработка:
Рачно Насликани
Материјал:
Керамички
Слив Форма:
Круг
Тапа Планината:
не дупка
Капацитет:
12L
R

Тие исто така купуваат со овој производ