.

.

Автомобил Авто Додаток Врата се Справи со Сад Покрие Декорација Трим Одговара За FORD FIESTA Со Abs Хром 4pcs По Поставување

Автомобил Авто Додаток Врата се Справи со Сад Покрие Декорација Трим Одговара За FORD FIESTA Со Abs Хром 4pcs По Поставување

DEN 843.00
DEN 958.56
-12 %
Количина на стоки


Нашиот објект е 100% исто како опис.
Добредојдовте на нашата продавница.) во aliexpress белешки дел, кога ќе се направи исплата. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред ставање на ред.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата со ОПРАВДУВАЊЕ ако не можете да добиете оваа точка на крајот. Како да се песна? Ние ќе им понуди на превозот број за вас, откако ќе го испрати предметот до вас. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (Големина,Боја, Пакети, Телефонски Број,итн. Како да го инсталирате овој објект? 1.местото на објектот на точната позиција внимателно,да го Залепите во часовникот,притиснете го за да се обезбеди добра адхезија. Ако не можете да ја најдете, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви даде детали од нашата адреса. Нашето враќање адресата е напишана на aliexpress, па ве молиме да го испрати назад до нашата точна адреса.Чистење на површината на Инсталација позиција за да се осигурате дека таа е чиста и без масло, масти и восок и така натаму. Ако сакате да ни испратите друга адреса, ве молиме промени точна адреса во aliexpress пред да плаќаат. Како да се врати? Ние прифаќаме да се врати оваа точка ако не ви се допаѓа тоа откако ќе го добие. тогаш ние ќе направи како што ти рече. Ако тоа е тешко за вас да се добие плаќање од странство,можете да побарате од нас да навредуваат нова,а потоа ние ќе ви ги даде нов следење на број. Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро. ние можеме да понудиме добар квалитет и одлична услуга и да ви помогне да заштедите на трошоците. Но, треба да се плати превозот цена кога ќе го испрати назад. Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други давачки. Ако ви се најде, ако не можете да ги пратите овој превозот број во пост веб-сајтот на вашата земја, можеби поштата не испратите превозот информации на веб-сајт или тоа е одложен за да го испратите,но тоа се уште е на превозот сега. Тоа е, рече дека ние сме испратени на овој објект за вас.Изработени од Хром. Како да се вратат? 1.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата wiht НИКАКВО оправдување ако оваа ставка може да не се користи добро, но ве молиме да се опише детали зошто тоа не е се користи и со фото и видео прво.Ние само ја прифати alipay на aliexpress, можете да платите со кредитна количка, тоа не е проблем.hight квалитет, боја нема да се промени во 1year. Како да ја испратите? Ако не сакате ни да се вратат вашата исплата, може да ни побара да се препратат на нови една за вас, одеднаш, тоа не е проблем.лесно да се инсталира , доаѓа со 3М,само се држи на автомобил. (на ленти погодени од времето на температурата) Ако не сте сигурни да се држи добро од себе, ние препорачуваме да се побара од искусни луѓе или техничари да ви помогне,или се чувствуваат слободни да не контактирате за помош. Како што знаеме,alipay ви овозможува да испратите плаќање брзо и безбедно на интернет. Ако не примите објект, или тоа е оштетените,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MyHung
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
FT-JNH-MW02
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Материјал Тип:
ABS
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Доаѓа Спакувана
категорија:
Автомобил Авто Додаток Врата Се Справи Со Сад Маска
R

Тие исто така купуваат со овој производ