.

.

Телото Пирсинг папокот Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Dangle Rhienstone Круг Папокот Прстени Накит Бесплатен Превозот DQK018

Телото Пирсинг папокот Прстени од не ' Рѓосувачки Челик Dangle Rhienstone Круг Папокот Прстени Накит Бесплатен Превозот DQK018

DEN 393.00
DEN 491.52
-20 %
Количина на стоки


Добредојдовте во нашите Продавници!
Напомена :
Нашите Минимум Цел е $10. Можете Да се Меша со Различни Елементи заедно, Бесплатен превозот Кина пост.( Ако вашата цел е помалку од $10, ќе треба да плати $1.99 за превозот надомест.)
Цел >$150, бесплатен превозот на курирската служба DHL/EMS(повеќето земји)
Ви благодариме за разбирањето!
Опис :
Ние сме professiona производител на накит и модни додатоци добредојдени да ги купите нашите производи Специјален подарок за потрошувачка над 20 ДОЛАРИ се надевам дека ќе среќен шопинг во нашата продавница ви Благодариме!
Компанијата воведе :
Нашата компанија снабдувањето со Различни видови на накит,
Нашите дизајн се многу добри и модата , тие ќе се продаваат и на САД на пазарот , европа пазарот , австралија пазарот .
Ние си имаме свој фабрика и примерок соба.
Ние испорака на производи толку брзо .
ние може да ги произведуваат во согласност со себе дизајн , или да ни ги испратите вашите уметнички дела .
Можете да ме контактирате на e-mail,можеме да соработуваме ,ви благодариме

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JINGLANG
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
DQK018
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
боја:
како Слика
Повод:
Ангажирање Подарок Партија Wlfare
Пакет:
OPP вреќа Пена Картон
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Објектот Околу Големина:
15x15mm
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ