.

.

Симпатична Променливи Свиња Банана Свиња Бутик Среќа Чај Милениче Чај Цедилка Tabletop Пурпурна Глина Фенг Шуи Украс Керамички Дома Декор

Симпатична Променливи Свиња Банана Свиња Бутик Среќа Чај Милениче Чај Цедилка Tabletop Пурпурна Глина Фенг Шуи Украс Керамички

DEN 1310.00
DEN 2015.52
-35 %
Количина на стоки


Бренд ZEETOON Материјал Пурпурна Глина Име Виолетова Глина Чај Милениче Занает рачно изработени Големина на СЛ. Пакет Листа 1 КОМПЈУТЕР Чај Pet Амбалажа Безбедност пакување области на Примена
Десктоп декорација ТВ Кабинет, Спална соба,
Студија Соба, Канцеларија, Чај Соба

Материјал:
Виолетова Глина
Стил:
Фенг Шуи
Тема:
Маскота
Име:
Виолетова Глина Чај Домашно Милениче
Текстурата на материјалот:
Виолетова Глина
Големина:
FIG.
Правење метод:
Рачно изработени, резба
категорија:
чај сет
вид:
Fengshui Украс
моделирање:
Fengshui
Области на примена:
Десктоп декорација ТВ Кабинет, Спална соба, Студија, Канцеларија
Пакетот Вклучува:
1 КОМПЈУТЕР Пурпурна Глина Чај домашно Милениче
Пакување:
безбедност пакување
R

Тие исто така купуваат со овој производ