.

.

GUGULUZA 6.5 Самострел Стрели Алуминиум Завртки Стрелките За 50 lb / 80 lb Пиштол Самострел Прецизност Целна (12 Парчиња)

GUGULUZA 6.5 Самострел Стрели Алуминиум Завртки Стрелките За 50 lb / 80 lb Пиштол Самострел Прецизност Целна (12 Парчиња)

DEN 405.00
DEN 426.24
-5 %
Количина на стоки

1. Квалитет направени остри самострел завртки за прецизно снимање 2. Дизајниран за 50 - 80 кг Crossbows - 3. Одлично за Целна Снимањето практикување и Мали Игра Лов 4. Секој Мерки 6.5" во Должина и 0.24" во Дијаметар 5. Алуминиум Изградени Тело и Точка,Метал совет способен за високо влијание моќ 6. Станот-заврши Nock, 7. 12 Стрели Вкупно
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачи земји. 2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката 1.Ние брод надвор на стоки преку CPAM, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. 2.Ние ќе брод за излез на стоки во 1-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-55 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. 3. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса i s вашиот потврди адреса. 4.Ние проверете дали се во добра состојба пред да се брод вашата парцела надвор. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда позитивни повратни информации. 1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации доколку ви се допаѓа нашата производи,тоа е многу важно за нас. 2. Ако имате било какви проблеми при користење на нашите производи,ве молиме да не остави негативни повратни информации. Контактирајте со нас, прво и ние сме во состојба да го реши секој проблем во нашата работа. 1. Можете да не контактирате преку Aliexpress порака систем.Ние и ветуваме да одговори на вашето барање во рок од 24 часа.
2. Можете да оставите масажа во ред.
3. Канцеларија време :
8 : 30 до 5 : 30 (GMT+8) од понеделник до петок.
Затворени во недела и државни празници (Кина PRC).
Се истакна : 1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. 2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Пердув Материјал:
Пластични
Употреба:
Снимање
Вратило Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
GUGULUZA
Точка Материјал:
Челик
Тип:
Стрелката
Број На Модел На:
JT-07
дизајниран:
за 50 - 80 кг Crossbows
Должина:
6.5
R

Тие исто така купуваат со овој производ