.

.

20x21mm Рамен Грб Срцето Метал Кристал Разубавувањето Копчето,што се Користи за Headband,Цвет Центар,Покана Картичка,рачно изработени Занаетчиски

20x21mm Рамен Грб Срцето Метал Кристал Разубавувањето Копчето,што се Користи за Headband,Цвет Центар,Покана Картичка,рачно изработени

DEN 1919.52
Количина на стоки

Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .
Нарачка Информации :
1.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.
Имаат многу време во нашата продавница.
Ве молиме испратете ни порака за боја бројот & квантитет .

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Обликот:
Срцето
Декорација:
Rhinestones
Метал Тип:
Дувачкиот
Стил:
Flatback
Бренд Име:
YLPPUS-X
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Број На Модел На:
X131204-3
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Употреба:
Облека,Цвеќе Clippie,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Боја на Надворешниот Мали Rhinestones:
Кристално Јасна
Надворешниот Големина:
20x21mm
Боја Опции на Метална Основа:
Сребро,Злато,Розово Злато,Црна Никел
Материјал на Центар Камења:
Акрилик
R

Тие исто така купуваат со овој производ