.

.

Модерната мода личност часовници и часовници опрема дигитален ѕиден часовник

Модерната мода личност часовници и часовници опрема дигитален ѕиден часовник

DEN 6672.00
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество бело 4 црна 7 детали за производот
надворешниот прстен за нерѓосувачки челик материјал , runx3 сребро.
бела
црна
пакување и
congener производ референцирање : креативни часовникот и да се види ѕиден часовник никој опрема часовник digital & виси

Тип:
Ѕидни Часовници
Функција:
Антички Стил
Должина:
390mm
Дисплеј Тип:
Игла
Дијаметар:
39cm
Комбинација:
Ги одделува
Тежина:
2200g
Ѕиден Часовник Тип:
12 mm Лист
Број На Модел На:
BJ040008
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Motivity Тип:
Дигитални
Шема:
Апстракт
Форма:
Единствен Лик
Ширина:
39cm
Обликот:
Кружни
Применливи Сместување:
дневна соба
Материјал:
Метал
Тело Материјал:
Метал
боја:
црна или бела
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ