.

.

3 БЕНДОВИ GSM DCS 3G сигнал combiner 900/1800/2100mhz сигнал combiner сигнал миксер,сигнал миксер combiner миксер за телекомуникациски употреба

3 БЕНДОВИ GSM DCS 3G сигнал combiner 900/1800/2100mhz сигнал combiner сигнал миксер,сигнал миксер combiner миксер за телекомуникациски

DEN 4736.16
Количина на стоки


"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот Ѓубре" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .
Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,
ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .
Модел : MHz
Фреквенција :
Канал 1 : 909-960 Mhz
Канал 2 : 1735-1850 MHZ ( DCS )
Канал 3 : 1940-2160 Mhz (3 G ) Загуба : ≤1.2 изолација : ≥80
Функција : OK (ок) за да се комбинираат GSM , DCS , 3 G сигнал во 1 приклучок за излез .
Пред да се купи ,ве молиме внимателно да се провери вашиот сигнал со фреквенција ако тие се во рамките на погоре рече опсег или не ,бидејќи во различни земји ,GSM ,DCS ,или 3 G сигнал не е баш исто ,можеби малку пошироко бенд или потесен бенд ) .
Answer : ___________________________ Note : етикетата на Производот може да има Кинески писмо на лебл и можеби различни од горната слика .

Број На Модел На:
3w
Бренд Име:
Кан.Дали
R

Тие исто така купуваат со овој производ