.

.

E18-R2P1 PNP НЕ Retroreflective Фотоелектрически Switch w Рефлектор Панел DC 10-30V

E18-R2P1 PNP НЕ Retroreflective Фотоелектрически Switch w Рефлектор Панел DC 10-30V

DEN 585.60
Количина на стоки

Име на производ Фотоелектрически Switch w Рефлектор Испраќање на Светлина, Инфрацрвени Зраци Модел E18-R2 P1 Жица Тип
DC 3 Жица
Retroreflective Тип PNP Тип , БЕЗ Напон DC 10-30 V Струја 200m A Сензорни Растојание 2m Глава Дијаметар 1.6 см/0.6" Телесна Големина
2.4 x 7.5 cm/0.9" x 3" (Max.D*L) Рефлектор Панел Големина 6.5 x 4 x 0,8 cm/2.6" x 1.6" x 0.3" (L*W*T) Материјал Пластични Боја Жолта, Црна Кабел Должина 120cm/47"

Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
како опис
Карактеристики:
како опис
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
како опис
R

Тие исто така купуваат со овој производ