.

.

Мода и преносни дигитални keychain алкохол тестер или breathalyser со осветлување трговија на големо ABT-68S

Мода и преносни дигитални keychain алкохол тестер или breathalyser со осветлување трговија на големо ABT-68S

DEN 384.00
DEN 479.52
-20 %
Количина на стоки

Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање.
За воздухопловство безбедносни причини, овој производ испорака без батерија
Нашите алкохол тестер може прецизно да ги тестираат вашите алкохол, со 0. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. или, можете да изберете да имате замена. Добар по продажба на услуги
Пакување Вклучуваат
1 X Breathalyzer со оригиналната боја на кутијата
1 X упатство
6 X отворот(англиски и на руски јазик Верзија)
За нас :
Сертификат :
1. Лидерот Производство Директно Снабдување
2.
Бренд нови дигитални breathalyzer, совршен за безбедно возење!
LCD заднинско осветлување на екранот, лесно читање
Прикажува "Претпазливост" кога резултатот е во рамките на 0. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
Овој уред мерки за Алкохол во Крвта Концентрација (BAC) на ниво на некое лице здив со користење на напредно полу-диригент гас сензор технологија. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми, ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Само се лизга во вашиот џеб или ташна и после ноќта на градот ќе може точно да се утврди дали треба да се вози дома или ако taxicab ќе биде подобро решение.9 g/l
Брз одговор и да продолжи со
Автоматско исклучување
Со Копчето синџир
Работното време : топло до : 10-ти, одговор : ПРОДАЖБА ТОЧКА :
1. Едноставни за употреба и лесен за читање, па дури и еднократно.
Откако сте испиле, можете да го користите за лесно да ги тестираат вашите алкохол за да се избегне пијан за возење проблеми. Ако сте размислување за добивање зад воланот, тест на здивот прво со овој мал дигитален алкохол детектор, повеќето напредни и прецизен инструмент од ваков тип. Паметна инвестиција за вас и прифатлива подарок за некој се грижи за тебе. Одлично, исто така, за загрижени родители кои сакаат да се спроведе нула толеранција политика со своите деца. Многу од Акциите ,Брза Испорака
4. Ние прифаќаме Alipay.
Тоа е толку лесно да се користат; она што ќе го направите е да дишат на тоа, и по 5 секунди тоа ви дава резултати.За да добиете повеќе точни резултат на тоа,растојанието треба да биде најмалку три минути помеѓу секој тест. Целиот тест трае помалку од 10 секунди.По пиење,препорачливо е да почекате 20 минути пред тестирање,бидејќи алкохолот
потребни се околу 20 минути во крвта од органите за варење,и остаток на алкохол во устата е потребно време за да прахосвам.

Број На Модел На:
AT-68S
Бренд Име:
greenwon
боја:
Црна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Функција:
Три Цифра Дигитален Дисплеј
гласноговорници:
6pcs на гласноговорници вклучени
Дигитален дисплеј резултати:
(% BAC, г/L)
Моќност:
2*AAA батерија
Сертификат:
CE,RoHS
R

Тие исто така купуваат со овој производ