.

.

Топла Модел Висок Квалитет Најлон Lycra Ткаенина Бикини костими за капење 2018 Мулти носат Strappy женски костим за капење, М. Л. XL

Топла Модел Висок Квалитет Најлон Lycra Ткаенина Бикини костими за капење 2018 Мулти носат Strappy женски костим за капење, М.

DEN 698.00
DEN 767.52
-9 %
Количина на стоки


ТОЧКА БР : DM025
1.Главната Ткаенини : 80%Најлон,20%Lycra,200-220 GSM
2.Мулти-носат Погледнете
3.Removabe push-up баласт
4.Целосно пред наредени
5.Боја : 8 Бои,Зелена,Црвена,Жолта,Портокалова,Светло Розова,Роза,Виолетова,Сина
6.Големина : М. Л. XL
НАПОМЕНА :
1.Големината е приближно,па објектот ќе се примени може да биде малку поголем или помал,ви благодариме за вашето разбирање.
2.Како на снимање и прикажување на екранот, може да биде мала разлика со вистински производ

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
SWIMMART
Пол:
Жените
Половината:
Средината На Половината
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
DM025
Материјал:
Lycra,Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет
Функција:
Мулти-носи
подлога:
Отстранлив им помогнам на баласт
Поставата:
Целосно пред наредени
боја:
8 бои
Големина:
M.L.XL
Боја Стил:
Природна Боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ