.

.

EM4100 125KHZ Близина Вратата Контрола на Влез Пристап EM картичка -0.9 мм-200pcs

EM4100 125KHZ Близина Вратата Контрола на Влез Пристап EM картичка -0.9 мм-200pcs

DEN 2638.08
Количина на стоки

98 /парче
Бренд Нови USB RFID читач Безконтактни Близина Smart Картичка 125 KHZ EM4100 Читателот US$ 9.само за читање,не H лична карта
10.Големина : 85.читање растојание : 0~10cm
9.материјал : ПВЦ
6. Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.85 /парче
125 Khz EM4100 RFID Близина ID Картички / Smart Картичката преку USB Читач Нови САД$ 9.
125 KHz Близина Вратата Контрола на Влез Пристап Празен Бел Единствен број СМАРТ Картичка,лична карта, ЕМ картичка
1. 24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас.Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ). Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување.Лична карта е погодна за 125khz читач на картички
8.61 /парче
.не може некој со инк-џет печатач, или сублимација печатење. Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 постигнати
2.чип пердув : само за Читање,не може да се rewritable
Ако треба да биде некој од сублимација печатач,ве молиме видете подолу линк :
http : //www. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.Фреквенција : 125khz
3.98 /многу
парчиња / многу
5 PCS КОЖА RFID Копче прстен ознаки 125 KHZ Ниска фреквенција Бесплатен превозот САД$ 15. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.98 /многу
парчиња / многу
RFID 125 KHz Запишување Преработи EM4305 Близина контрола на Пристап ID ознака keyfobs знак-100pcs US$ 44.19 /многу
парчиња / многу
RFID 125 KHZ ID Card Reader & Писател/Копир/Програмер 5pcs слободни Rewritable лична Карта+софтвер бесплатен превозот САД$ 39.
За превозот :
1.пакет се вклучени : 200pcs RFID Картички
5. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации. Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство.html
Плаќање политика
1.
Политика на враќање :
1. друга земја 15-35 работни денови. Плаќање начин : Зачувам. Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено.com/store/product/200pcs-125 Khz-RFID-Proximity-Cards-ID-Card-Door-Entry-Access-0-8mm/508720_32468331168. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот.
100 PC TK4100 125 Khz RFID Близина ID Токен Ознака Копче Keyfobs Компатибилен за EM4100 US$ 22. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации :
1.98 /многу
парчиња / многу
5 PC RFID Кожа keyfobs ознаки TK4100 125 Khz Близина ID Токен Ознака Копче Компатибилен за EM4100 US$ 15.100% сосема нов и висок квалитет.Секоја картичка пре-програмирани со уникатен ID број,кој е отпечатен на картичката.

Големина:
85.5x54
Фреквенција:
125KHz
Бренд Име:
YARONGTECH
Контури:
ISO Картичка
Број На Модел На:
ем картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
Име:
ем картичка
Големина:
кредитна картичка со големина
чип:
EM4100
Компатибилен со:
TK4100
Фреквенција:
125KHz
Примена:
контрола на пристап на картичката
претходно печатени:
уникатен id број
чип пердув:
Само За Читање
забелешка:
Не H лична Карта
R

Тие исто така купуваат со овој производ