.

.

Најновите Ласерски Defu Автомобил Копче за Сечење, Копирање Удвојување на Машина 368a Со Целосен Сет Секачи За Изработка на копчињата Locksmith Алатки Делови

Најновите Ласерски Defu Автомобил Копче за Сечење, Копирање Удвојување на Машина 368a Со Целосен Сет Секачи За Изработка на копчињата

DEN 7350.00
DEN 8352.00
-12 %
Количина на стоки


368 A копче машина за сечење :
1. Мулти функционални практични машина, која е опремена со хоризонтална хранење подвижна рачка
2. Мултифункционален челик тела, може да ја копирате на различни hollowness тип,бран тип,цилиндрични копче и копчето за мулти заклучување и композитни мушка копчиња и авто копчиња,како што се BM W,Х DA,Volks wagen авто клучеви
3.Тела со темно копче за умножување услуга теренот линија и цилиндар тип клуч собранието функција (мултифункционален менгеме)
Ако ви треба прирачници или видео, јас ќе го испратам до вас по е-пошта.
Ние ќе одговара на вашата земја приклучок :
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашиот c ountry.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.

Големина:
110V, 220V
Број На Модел На:
Defu Машина за повикување машина за сечење 368a
Бренд Име:
Keymother
is_customized:
Yes
клучни машина за сечење Напон:
110v~130v или 220v~230v
R

Тие исто така купуваат со овој производ