.

.

СЕДИШТЕТО РК 100/Тркалаат Целокупната Дијаметар 2.0 ММ ПВЦ Пластика Обложени Нерѓосувачки Челични Јажиња(1.5 MM Челичното Јаже Со 0.25 MM Слој)

СЕДИШТЕТО РК 100/Тркалаат Целокупната Дијаметар 2.0 ММ ПВЦ Пластика Обложени Нерѓосувачки Челични Јажиња(1.5 MM Челичното Јаже

DEN 1529.00
DEN 2352.00
-35 %
Количина на стоки

Трговија на големо 100/Тркалаат Целокупната Дијаметар 2.0 ММ ПВЦ Пластика Обложени Нерѓосувачки Челични Јажиња(1.5 MM Челичното Јаже Со 0.25 MM Слој)
0.3 MM-10ММ Жица Јажиња Се на Располагање за да Се ПВЦ или Најлон Обложени да Било Дијаметар и Quanity постои Ограничување, Само Нас Контакт.
Главна карактеристика :
1. Материјал : не ' Рѓосувачки челик : AISI304 и ПВЦ Пластика
2. Стандард : DIN, GB, EN12385-4, AISI, БС, ASTM, JIS итн
3. Т/S : 1870 MPA
4. Пакување : Калеми или Ленти
5. Испорака датум : 5 дена по ред потврда.
Детален Опис На Производот
ПВЦ Фолија Нерѓосувачки челични јажиња :
1). стандард : AISI, ASTM, DIN, ISO, GB
2). Дијаметар : од 0.4 mm to15mm(Вкупно Дијаметар со Пластичната Фолија)
3). Со ISO и SGS Сертификат
Материјал : AISI304; AISI316 и ПВЦ; Најлон се Достапни
Производ Ап plication :
Со светла површина, мало и магнетизам никој пукнатини на формирање, е широко се користат во кран, велосипед фитинзи, кујна и санитарен алатки, стоки полица, кафези за домашни миленичиња, гил полици, декоративни рачки и кошеви, храна и медицински машини пристапи, итн.
За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас на :
Вистински Производи Слики

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
HQSS
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки челик 316
Големина:
0#(M4) 1#(M5) 2#(M6) 3#(M7)
Трговија на големо со Картон:
0#(М4) 50PCS/1#(М5) 30PCS/2#(M6) 20PCS/3#(M7) 10PCS/КАРТОН
R

Тие исто така купуваат со овој производ