.

.

Слободен Испорака На Високо Квалитетни ! 70 ПАРЧИЊА Од Дрвени Марки Азбука Дигитални И Букви Печат Cursive Ракописниот Марки 14.6*8.6*5CM

Слободен Испорака На Високо Квалитетни ! 70 ПАРЧИЊА Од Дрвени Марки Азбука Дигитални И Букви Печат Cursive Ракописниот Марки

DEN 592.00
DEN 623.52
-5 %
Количина на стоки


DIY дневник, белешки, пишување поздрав картички се многу добри!
Кореја Канцелариски дрвена кутија+Дигитални азбука печат (70 entry)
Дрвена кутија Големина на : 14.6 * 8.6 * 5 (cm)
По Парчиња Големина на : 3.8 * 1.2 * 0.9 (cm)
Добра тежина : 352g
производ материјали : дрво
Дали старата дрвена кутија дизајн. Многу ретро.
Cursive / Ракописниот

Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација
Тип:
Стандард Печат
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ