.

.

Трговија на големо природните слатководни бисер рачно изработени плетење CZ изолација хривнија накит Бесплатен превозот

Трговија на големо природните слатководни бисер рачно изработени плетење CZ изолација хривнија накит Бесплатен превозот

DEN 346.00
DEN 364.32
-5 %
Количина на стоки


Трговија на големо природните слатководни бисер скапоцен камен рачно изработени плетење CZ изолација хривнија накит Бесплатен превозот
Листата На Специјално S/N
ZZL015 Големина
6-7mm Тежина
xx g ( 1g=5 Карат ) Материјал
слатководни бисер рачно изработени плетење хривнија Дупчење
Целата Длабочина На Боја
Видете на сликата. Количина
Еден dib за 1 BUC Забелешка
Добар Квалитет !
Ако сакате трговија на големо,ве молиме да договор со нас.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.
* Тегови & Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Имаме аукции завршува секоја минута, ако видите некој објект ви се допаѓа местото на понудата, во почетокот и може да победи тоа
за помалку отколку што мислите. ~ Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела, Виолетова, Злато
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Дијаметар:
6-7mm
Бисер Форма:
Nearround
позлата:
Platinum Позлатен
Метали Тип:
Бело Злато
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
ZZL015
Бренд Име:
SorcerKeeper
R

Тие исто така купуваат со овој производ