.

.

Бесплатен Превозот 20x26mm Tear Drop Метал Кристал Разубавувањето Копчето Рамен Назад за Лакови,Headband/Assorted Colors во Сребрена База

Бесплатен Превозот 20x26mm Tear Drop Метал Кристал Разубавувањето Копчето Рамен Назад за Лакови,Headband/Assorted Colors во Сребрена

DEN 2159.52
Количина на стоки

За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас. Сите производи се прилагодени од нашата фабрика, имаме илјадници предмети, така имаме токму она што го барате.
Уживате во нашата продавница!
Плаќање
1 Ние прифаќаме 4 услови за плаќање,ве молиме контактирајте со нас за детали;
2 ве Молиме да ја регулира уплатата во рок од 3 дена по аукции заврши и да бидат сигурни дека вашиот превозот информации се целосно точни и up-to-date;
3 Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето,ве молиме контактирајте ме.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација . Јас ќе ви одговори што е можно поскоро;
Превозот
1 Поради "ИЗГУБЕНИ ПАКЕТ" е секогаш случува ако се испраќаат од воздухопловната и "БРЗА ИСПОРАКА" ние сме по,ние само го прифати DHL,UPS-от,Fed Ex или EMS;
2 Поради ние САМО се направи трговија на ГОЛЕМО производи,речиси сите од објектите се надвор од акциите. Ќе најдете многу на облека, додатоци како што се studs,заковки,шила,rhinestones,окови,токи и повеќе за сите ваши додатоци треба токму тука во нашата продавница по пристапни цени. Ние се наоѓа во Гуангжу и се целосно екипирани за статистика, и магацин за да ви даде најдобри услуги на клиентите.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.Така gerenally ќе трае 7-10 работни дена за производство(во Зависност од производи и квантитетот);
3 ќе започне со производство или брод од во-акции предмети, всушност, ние ја добиете вашата целосна исплата;
4 ве Молам САМО нас контакт ако вашиот пакет не е доставена и очекуваниот датум на испорака помина.
Бесплатен Превозот 20x26mm Tear Drop Метал Кристал Разубавувањето Копчето Рамен Назад за Лакови,Headband/Assorted Colors во Сребрена База
Случаен Боја,вкупно 100pcs
(Не може да биде иста боја копчиња)
Убава кристал Метал копчето доаѓа со акрил камења,бисери монистра и БЕЗ месо тело што може да се користи за да се додаде на облека,цвет clippie,боби pin,цвет центар за коса,лак,пердув.
2) Темни бои се тешко да се направи,боја варијанта, ќе биде 5%-10% ,па ние не препорачуваме да ги собереш на темни бои;
Детали од Метал Кристал Копчето,Бисер Копчето и Назад без месо тело
Детали на Копчиња,Акрил и Бисери со месо тело
Некои Видови на Кристал Копчиња
Каталог на Кристал Копчиња
Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, може да постојат варијации во бојата на доградба на акрилни или бисери од производителот, тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да одговара на бои, како најдобро што е можно. 18 и Број 55;
Боја Шема на Бисер Монистра
1) Сите бисери монистра се обоена бои;Таму ќе биде 1%-5% варијации на боите во секоја цел; Ако вие не може да го прифати ова,pls не понуда.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
X131204-1
Употреба:
Облека,Цвеќе Clippie,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Количина:
Случаен Боја,вкупно 100pcs
Вкупната Количина:
100pcs
Големина:
20x26mm
боја:
Никел сребро База со Избрани Боја Акрилик Кристал
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ