.

.

145-54-200 mm (W-З-Л) Целосно Алуминиумска моќност засилувач Куќиште AMP Случај DIY

145-54-200 mm (W-З-Л) Целосно Алуминиумска моќност засилувач Куќиште AMP Случај DIY

DEN 1104.00
Количина на стоки

но, ние не можеше да гарантира нема даночни давачки . Со цел да се најде нашата продавница лесно ,ве молиме додадете нашата продавница да 'продавница list' . Thi 145-54-200 mm (W-З-Л) Целосно Алуминиумска моќност засилувач Куќиште AMP Случај DIY ширина и висина може да го смени, но Предни/ Задни панели и должина можат да бидат прилагодени за задоволување на точниот барања на корисникот во барањето; исто Така, додавање на монтирање на протезата и така натаму; Површински третман може да се прилагоди како што anodize/песок експлозијата anodize/ свила екран/ ласерски engrave и дизајн. ние ќе бидеме во согласност со позицијата на електронски компоненти за вашиот разумен дизајн ударна позиција .купувачот ни се одговорни за сите даночни и /или должност трошоци од страна на оваа земја. Залихи за вежба , печатење на екран или ласер , мора да ни обезбеди дизајн цртање .ве молиме да не информирате во рок од 7 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова .Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот комплет.
Пакување
Widly Е Корисен
За Нас
Враќање политики
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Сите производи се проверува и да се пакуваат и пакувани во добра состојба пред испраќање
5. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн. Ве молиме да оставите Позитивен фидбек кога сте задоволни со нашата работа. Cargos обично се пратени од Кина Пост или DHL , времето за испорака на Кина е околу 20-35 дена, и постои мал ризик.
Производи Детали Структура : Подели 145-54-200 mm (W-З-Л) Целосно Алуминиумска моќност засилувач Куќиште AMP Случај DIY Материјал : Индустрија за алуминиум легура 6063 Единици : mm
Компоненти Не се Дел име компјутери Материјал во Боја /Крај 1 Фрам 2 АЛ 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 2 Панел 2 Ал 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 3 Завртка M3x6 D 8 Челик Никел позлатен , Црна TRIVALENT CHROMAT
Изберете Повеќе
Превозот И Плаќање
Ние Превозот во Светот , производите се shippied од Кина Користење на Воздух Mail
1. Ако не примите објект во рок од триесет дена , ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа .
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!.
Забелешки :
1. Ако ви треба да се создаде нова мувла , за алуминиумски профил треба 12-15 дена , на предниот панел со дупка мувла треба 7days .
Ништо не е јасно, ве молиме слободно контактирајте со нас , Ние ќе бидеме среќни да помогнеме . Објекти обично се означени како подарок /примерок и ниска цена на комерцијална фактура за да се намали или избегне увоз доход за вас . Ако не е, исто така, може да овластена нашата компанија за дизајн , на располагање за нас, едноставно лемење на електронските компоненти PCB одбори . Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. за количество барања. Цената според објектот е должината , обработка метод и количините.)во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата,
2. Па ве молиме да бидете Сигурни дека тој адреса што сте ни ја даде во Зачувам адреса е точна.ако сакате да ни означите точната цена во фактура , ве молиме, известете нè кога означување цел .

Број На Модел На:
GOFW-016
R

Тие исто така купуваат со овој производ