.

.

100pcs CCB Мазна Срцето Голема Дупка Монистра 9.7x22.9mm се Вклопи во Европската Шарм Нараквици Накит DIY B957

100pcs CCB Мазна Срцето Голема Дупка Монистра 9.7x22.9mm се Вклопи во Европската Шарм Нараквици Накит DIY B957

DEN 470.00
DEN 671.52
-30 %
Количина на стоки


Состојба : 100% сосема нов
Материјал : Цинк Легура(олово бесплатно)
9.7x22.9mm дебелина 5 дупка 4.8 мм
1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.39 3 инчен Количина : 100 компјутери

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B957
Бренд Име:
LZsilver
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
1g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ