.

.

12.1 инчен одборот процесор d2550 екран на допир за индустриски панел компјутер со 4*COM порти

12.1 инчен одборот процесор d2550 екран на допир за индустриски панел компјутер со 4*COM порти

DEN 30096.00
Количина на стоки


Начин на плаќање :
paypal, western union,T/T, итн
Време на испорака & превозот начин :
Време на испорака : 2-3 дена по исплата потврди (врз Основа на мали цел)
Превозот : EMS, DHL, TNT, хонг конг Пост, Кина Пост, итн
.BTW, кога производот се врати на нас, ве Молиме наплаќаат такси превозот со себе.1mm
големина на екранот
AUO 12. И ако вашиот производ станува погрешни по 18 месеци од купувањето, може да ги испратите назад и ние ќе го поправи тоа, бесплатно.32 mm
резолуција
800*600
Контрастот
700 : 1 Typ
Screen colors
262 K/16.1 инчен одборот процесор d2550 екран на допир за индустриски панел компјутер со 4*COM RS323
индустриски панел pc Карактеристики :
1.1 инчен resistive екран на допир , светлина и контраст може да се прилагоди, и исто така имаат standby режимот на штедење на енергија.Ве молиме да оставите позитивен фидбек или 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги.
l Сите производи се тестирани 100% оригинални нови и тестирани и пред пратката. Ние направете сметка за вас.88 KG/set
Гаранција 12 месец
Сертификати CE,FCC, ROHS
Контакт информации : Тел : 86-13641453873
Skype : lingjiang8819
Answer : ___________________________ NOTE : во Рок од 18 месеци, ако треба да брод ни го врати производот 30 дена по денот ќе примите тоа, ние ќе ви обезбедиме со бесплатен труд и слободни делови, но ќе мора да ги покрива трошоците за превозот.
l Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
l Ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или барање за враќање на средствата, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.По примени.
l Ако производот е неисправен ,можете да го бродот назад кон нас,ние ќе брод замена за вас, кога се врати еден пристигнување до нас. Направи плаќање тогаш ние се подготват производи за вас.
l Ако производот е неисправен ,ве молиме да забележите нас во рок од 3 дена.
l Ако имате било какви прашања со нашите производи и услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.1 инчен
Приказна површина
245.0
4
COM(COM)
4 6x COM (изборен)
VGA
1
HDMI
1
LPT
1 (изборен)
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
Безжична 3 G/WIFI
1(изборен)
Оперативен Влажност
5 ~ 85% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-25 ~ 70 целзиусови степени степен
Складирање Temp
-40 ~80 целзиусови степени степен
Боја
Црна
Моќност
110 V-240 V AC
Адаптер
12 V / 5 A DC
Тежина
4.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини.
l Сите е-пошта и пораки ќе бидат одговорени со 1 работен ден. Испраќање на пратката да cleints за проверка.ве молиме не го отвори спорот без комуникација.
Како да нарачате :
1.Тоа со интегриран индустриски одделение ниско-енергетски вградени плоча , поддршка на Windows 7 (Пре-инсталирате), Windows XP, Win7 систем ,СП,HDD,SDD, повеќе I/O интерфејси.86 G
RAM меморија
DDR3 2 Gb MAX 8 Gb
складирање
32 G ( изборен 64 GB,128 GB,256 GB )
Систем
Windows 7 (Пре-инсталирате) Windows XP/ win7
LAN
2*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 Mbps
USB 2.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да се обезбеди нашата најдобра услуга.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ling Џијанг
Број На Модел На:
ППЦ-121C
Тип:
Индустриски Следење
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel ATOM D2550 1.86 G
Чипсет:
Intel Atom D2550+ NM10
lan:
2xLAN RJ-45 конектор
USB:
4xUSB порти
Сериски порти:
4xCOM пристаништа 6xCOM пристаништа( изборен)
Резолуција:
800x600
Оперативен Систем:
win7 / win10 / xp / linux
Складирање:
SSD 32G ( Изборен 64GB/128GB/256GB )
меморија:
DDRIII 2Gb / max 8Gb
сертификација:
CE, FCC, RoHS
R

Тие исто така купуваат со овој производ