.

.

26mm Круг Ознаки за NFC етикета Налепница 13.56 MHz за NFC на функцијата мобилен телефон andriod 20pcs

26mm Круг Ознаки за NFC етикета Налепница 13.56 MHz за NFC на функцијата мобилен телефон andriod 20pcs

DEN 620.64
Количина на стоки

Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.88 /многу
10 парчиња / многу
100pcs RFID Кредитна Картичка Заштитник RFID блокирање на Алуминиум ракав картичка покрие US$ 49. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.
Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 бодови Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено.52 /многу
10 парчиња / многу
100pcs/многу NTAG203 NFC Ознака ABS Keyfobs 13.49 /многу
100 парчиња / многу
100 PC TK4100 125 Khz RFID Близина ID Токен Ознака Копче Keyfobs Компатибилен за EM4100 US$ 19.ако треба да брод на друга адреса,ве молиме контактирајте со нас.
100pcs/многу RFID копче fobs 13. Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.56 /многу
100 парчиња / многу
10pcs NFC Налепница 80x50mm Правоаголник 13. друга земја 15-35 работни денови. Купувачот има одговорност да го испрати назад со снимени испорака со свој трошок.56 MHz
Капацитет
1024 бајти EEPROM (768 слободни бајти достапност)
Тестирани Прочитајте Опсег
0 - 100 mm, во зависност од моќта предвидено од страна на читателот
Мулти-Откривање
Yes
Големина
26mm(дијаметар)
Материјал
Хартија/лепило налепница
Протокол :
ISO14443 A
Животната Средина Спецификација
Рок На Траење Од 5 Години
Се препорачува : -25 C на +50 C
Складирање Состојба : 20% до 90%RH
Оперативен Temp : -40 C на +65 C
Читај/пишувај Пати :
100000 пати
Боја
Бела
Примена :
Јавен Превоз, Пристап за управување, Е-билети, Логистичка и менаџмент на снабдувачки, Производство, производство и монтажа, Шофершајбната етикета, Документ за следење, Перење управување, Библиотека управување, Животински идентитет и така натаму
дебелина со лепило
1mm
Пакетот вклучува
20 парчиња/многу 26mm(дијаметар) 13. Ние го прифаќаме враќа неискористени / неизпробван состојба со orignal пакување.81 /многу
100 парчиња / многу
100 PCS/Многу 125 Khz Тенка TK4100 ПВЦ бела картичка компатибилна со EM4100 US$ 29. За повеќе прашања,ве молиме контактирајте со нас. Во САД,Ние ќе ги искористиме Epacket превозот,потребни се околу 5~15 работни дена за САД.56 MHz близина ABS IC ознаки ознаките на nfc пристап контролер со кинески s50 на унодц 1 K чип компатибилен со NXP US$ 25.56 MHz RFID Етикета 1k s50 на унодц за Контрола на Пристап US$ 8. 7 Дена Гаранција за враќање на Парите и Полни Една Година Ограничена Гаранција од датумот на оригиналната набавка на телефонот.86 /многу
100 парчиња / многу
100 Празно Некој ПВЦ Пластика Фото ID Бела Кредитна Картичка 30 Mil CR80 бесплатен превозот САД$ 17. Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.56 MHZ NFC налепница
Плаќање политика Плаќање начин : Зачувам.
За превозот : Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
Политика на враќање : Нашата цел е обезбедување на нашите клиенти 100% задоволство.Сите други објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ).

Чип Капацитет:
1k
Бренд Име:
YARONGTECH
Фреквенција:
13.56 MHz
Контури:
Туѓо Картичка
моќност:
Пасивни Картичка
Големина:
Diameter
Чип Вид:
За NFC Картичка
Број На Модел На:
nfc ознака
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Прочитајте Опсег:
помалку од 10cm
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ