.

.

MoonEmbassy Професионални Труба Отворот Конвертибилна Труба Делови Големина на 7C 5C 3C 1-1/2C Труба Додатоци Бесплатен Превозот

MoonEmbassy Професионални Труба Отворот Конвертибилна Труба Делови Големина на 7C 5C 3C 1-1/2C Труба Додатоци Бесплатен Превозот

DEN 1861.44
Количина на стоки


Професионални Труба Отворот Конвертибилна Труба Делови Големина на 7 C 5 C 3 C 1-1/2 C Труба Додатоци Бесплатен Превозот
Опис : Материја : Месинг Злато и Сребро Позлатен Спецификација : 7 C 5 C 3 C 1-1/2 C Пакет Листа : 1 сет труба отворот

Тело Материјал:
Жолта Месинг
Број На Модел На:
труба отворот
Бренд Име:
MoonEmbassy
Површината Материјал:
труба отворот
Тон:
труба отворот
Pisiton Материјал:
труба отворот
R

Тие исто така купуваат со овој производ