.

.

Нови пристигнување DN80 3.0 SS304 женски 2-pc внатрешната нишка топката вентил за вода,нафта и гас

Нови пристигнување DN80 3.0 SS304 женски 2-pc внатрешната нишка топката вентил за вода,нафта и гас

DEN 2879.52
Количина на стоки

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. П : Колку чини да брод на мојата земја?
Еден : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
моќност:
упатство
Структура:
Топката
Печат Материјал:
PTFE
Структура:
Топка
Конекција Начин:
Женски Навој
Нормално Pressue:
PN16
R

Тие исто така купуваат со овој производ