.

.

FMA SI-Балистички Очила Анти-магла Безбедност Очила Воена Airsoft Тактички Очила Очила Б.К+Бесплатен превозот(SKU12050195)

FMA SI-Балистички Очила Анти-магла Безбедност Очила Воена Airsoft Тактички Очила Очила Б.К+Бесплатен превозот(SKU12050195)

DEN 1296.00
Количина на стоки


Слика покаже :
Опис Информации :
FMA SI-Балистички Очила Анти-магла Безбедност Очила Б.
За Нас :
-1. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение. Време на испорака :
Од Воздухопловната : Генерално, за 2-3 недели за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU. Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил. Ве молиме repack објектот внимателно. (Ако ние продаваме неутрален, ОЕМ, реновиран или половни стоки ние ќе се изјасни со чист текст опис. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток. Ние сме воопшто одговорни за превозот неточни адреса е предвидено. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Сликите се за повикување само.)
Контакт Со Нас На :
-1.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата преку телефонски повик.
-Гребенот на рамка опфатени со полиетилен meterial која е свитливи и удобно. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Повратни Информации :
-1. Можете да не контактирате преку оставајќи ни Ali IM порака, или e-mail за нас. Превозот, манипулативните и осигурување се враќа.
-Токи на страни прилагодливи.
-Со едно парче на транспарентен анти-магла леќа, да го замени претходниот нормален објектив.
-Материјал : Поликарбонат; Најлон
-Тежина : 180g
-Бои : Црна
Исплата Информации :
ЗАЧУВАМ САМО!
Банка на Кина Т/T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи. Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок.
Други Политики :
-1. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни.
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU. Ние, исто така, се сметаат за НЕУТРАЛНИ повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек.К+Бесплатен превозот(SKU12050195)
-Леќи се направени од дебел поликарбонат, може да се спречи очи од чад, мали честички, итн.
Политика На Враќање :
-1. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.

Функција:
УВ Заштита
Број На Модел На:
SI-Балистички Очила
Име:
FMA SI-Балистички Очила Анти-магла Безбедност Очила
Карактеристики:
поликарбонат,анти-магла леќа
Тежина:
180g
R

Тие исто така купуваат со овој производ